+48 601 476 812 / +48 32 356 30 88
DARMOWA DOSTAWA OD 250 ZŁGalanteria papiernicza

W dziale znajdują się: zeszyty szkolne dla dziewcząt i chłopców w linie, w kratkę, gładkie oraz zeszyty do nut, wyróżniające się; efektownym wzornictwem okładek miękkich i twardych; kolorowe samoprzylepne zakładki indeksujące do zaznaczania stron oraz notesy/karteczki samoprzylepne w żywych jaskrawych kolorach; dyplomy szkolne wykonane na najwyższej jakości papierze do wydruków; różnego rodzaju uniwersalne notesy i notatniki A4 i A5; bloki techniczne A4 i A3, bloki milimetrowe, bloki rysunkowe A4 i A5

Galanteria papiernicza – artykuły biurowe o szerokim zastosowaniu

Niezależnie od tego, czy jeszcze się uczysz, studiujesz, czy już pracujesz, potrzebujesz szerokiej gamy artykułów biurowych. Galanteria papiernicza, którą prezentujemy w tej kategorii, to szereg produktów takich jak zeszyty, notatniki, ale też kostki z karteczkami, zakładki indeksujące czy wkłady do segregatorów. Są wykorzystywane nie tylko w miejscu nauki i pracy, ale na stałe zagościły w domach. Pełnią wiele istotnych funkcji, dzięki którym powinny znaleźć się w Twoim wyposażeniu.

Najwyższa jakość galanterii papierniczej

Galanteria papiernicza, którą oferujemy w tej kategorii, to szereg artykułów pochodzących od najlepszych producentów, takich jak Herlitz czy Oxford – to gwarancja wysokiej jakości. Oferujemy duży wybór zeszytów, w wielu wariantach i formatach, które z pewnością wykorzysta każdy uczeń. W naszym asortymencie nie zabrakło także karteczek samoprzylepnych – pomogą Ci zorganizować dzień i przypomną o najważniejszych zadaniach. Galanteria papiernicza to produkty wykonane z najwyższą starannością – nie da się ukryć, że estetyka tych wyrobów z pewnością zachęca do notowania!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium