Przetwarzanie danych

Zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE L 119/1 z 4.5.2016r.) informujemy, że P.H.U. VECTOR Sp. z o.o. przetwarza dane osobowe powierzone przez Pana/Panią na poczet realizacji zlecenia. Zakres danych obejmuje imię i nazwisko, tel. kontaktowy, adres e-mail, adres dostawy zakupionych produktów.

Informuję, że zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia RODO, 

1.Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma P.H.U.VECTOR Sp. z o.o.

2.Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji praw i obowiązków, wynikających ze współpracy oraz obowiązujących przepisów prawa,

3. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres trwania współpracy

4. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowana, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

5. W sytuacji, gdy uzna Pani/Pan, że przetwarzanie podanych danych osobowych narusza przepisy RODO posiada Pan/Pani prawo do wniesienie skargi do organu nadzorczego w Polsce – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

6. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest wymogiem ustawowym; ich nieprzekazanie spowoduje niemożność podjęcia współpracy

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium